Únikové hry Exit Door v Ostravě, skvělá volba pro stmelení kolektivu

Únikové hry Exit Door v Ostravě, skvělá volba pro stmelení kolektivu

Únikové hry v podobě Exit Door v Ostravě mohou být dokonalou volbou pro teambuilding již ucelených kolektivů i pro stmelení nových týmů. Noví členové se sice tolik neznají, ale budou mít možnost se právě poznat. – úplně stejně jako se poznávají děti u dětských her. Během pár chvil začne tým dokonale spolupracovat jako mávnutím kouzelného proutku. Společně budou řešit jednotlivé úkoly. I když se stále ještě přesně neví, kdo z členů týmu v čem vyniká, dostanou příležitost to zjistit. Dokážou se skvěle přenést přes prvotní problémy a uniknout z místnosti. To je fakt, který je dokáže velmi výrazně dokonale stmelit. Tím ale aktivita nekončí, neboť si bude o čem povídat.

Únikovou hrou k sebevědomím týmů

Často se stává, že se v rámci pracovního týmu lidé necítí dobře a mají celkově nízké sebevědomí. V tomto případě může přijít na řadu právě úniková hra. Exit game je možné využít právě proto, aby se lidé dostali k sobě a přestali se cítit z týmu vyčleněni. Každý má totiž šanci uspět. Každému jde něco jiného. Využití nápovědy je možné u Escape game pro začátečníky. Jde o vysokou pravděpodobnost, že tým bude moci v rámci vzájemné pomoci úspěšně dokončit hru. Společně prožitá radost z pocitu vítězství dokáže stmelit i zdánlivé protihráče. Únikové hry v Ostravě dokáží zvýšit sebevědomí členů pracovního týmu a mají spoustu dalších pozitivních efektů, kterou dokáží přinést. Projevená schopnost řešit jednotlivé dílčí problémy pak může být následně využívána i při řešení mnoha běžných pracovních problémů a úkolů.

Exit Door v Ostravě je tou správnou volbou

Exit Door v Ostravě jsou dokonalým místem pro skvělý teambuilding. Únikové hry se časem také mění a nabízí vždy něco nového. Se zapojením logiky a důvtipu se můžete dostat společně do cíle. Můžete pak únikové hry v Ostravě zapojit jako aktivitu pravidelně, třeba jednou do měsíce. Skvěle se pobavíte a nikdy nebude nuda. Vždy vás bude čekat něco nového a zajímavého. Adrenalin vyplavený formou hry vede k vyššímu sebevědomí, překonání sebe sama a rozpustí mnohé napětí mezi členy v týmu. Ve volném čase se lidé stmelí a v práci pak budou časem působit jako jedna velká dobře fungující parta.

Ivo Bauer