Silikonové kryty na iPhone SE jsou účinnou ochranou vašeho telefonu – unikátní mobil už máte, tak mu dopřejte tu nejlepší péči!

Silikonové kryty na iPhone SE jsou účinnou ochranou vašeho telefonu – unikátní mobil už máte, tak mu dopřejte tu nejlepší péči!

Silikonové kryty na iPhone SE jsou pro ochranu vašeho drahocenného přístroje skutečně skvělou volbou. Pokud jste si až doposud lámali hlavu s tím, jak udržet váš nový telefon v bezpečí, vhodně zvolený kryt ze silikonu váš problém bezpochyby vyřeší. Přestože existují i jiné možnosti, je ochrana vyrobená z tohoto materiálu pravděpodobně nejlepší. Mobily s nakousnutým jablkem ve znaku patří k nejdražším telefonům vůbec. Jejich koupě znamená volbu prvotřídní kvality a zároveň určité unikátnosti. Apple je zkrátka exkluzivní značka a zadarmo vám určitě nic nedá! Chcete to nejlepší? Patřičně to oceňte! A když už si takovýto výjimečný telefon koupíte, bylo by hloupé a nezodpovědné zanedbat jeho ochranu. Jaký kryt si zvolíte? 

Silikonové kryty na iPhone SE jako nejlepší volba

Firma Apple je ve světě elektroniky skutečným pojmem. Vyrábí telefony, notebooky a další přístroje té nejvyšší kvality. O tom nemůže být sporu. Vlastnit některý z jejích produktů je ovšem nejen záležitostí rozumu, ale také otázkou prestiže. Nakousnuté jablko je zkrátka fenomén a pro jeho fanoušky zřejmě neexistuje jiná adekvátní volba. Vývojáři tohoto gigantu navíc neustále přicházejí s nějakými novinkami. iPhone SE se sice k nejnovějším počinům Applu řadit nemůže, jelikož první přístroj pod tímto označením společnost představila už zhruba před pěti lety, což je v tomto oboru poměrně dlouhá doba, ale navzdory tomu se jedná o telefon zcela výjimečný a také patřičně nákladný. Jako takový si určitě zaslouží vaši důkladnou péči a není pochyb o tom, že jejím základem je kvalitní kryt. Takový, který smartphone ochrání před poškrábáním a vůbec před čímkoli, co by na něm mohlo zanechat nesmazatelné stopy. Přestože lze takový „obal“ běžně sehnat v mnoha podobách, mezi uživateli nejčastěji vítězí silikon. Silikonový kryt poskytne vašemu iPhonu tu nejlepší možnou ochranu!

Popularita modelu SE vám hraje do karet

Vzhledem k tomu, že iPhone SE patří mezi nejoblíbenější modely této značky telefonů, budete to mít při výběru vhodného krytu o něco jednodušší. Přístroj vychází z osvědčeného designu předchozích modelů, které byly rovněž velmi populární a také mimořádně odolné. Díky tomu a rovněž s ohledem na poněkud příznivější cenu si iPhone SE získal široké spektrum příznivců. A velké množství uživatelů si pochopitelně potřebuje mít z čeho vybrat v okamžiku, kdy přijde na řadu ochrana jejich mobilu. Kryty vyráběné z různých materiálů, v mnoha barevných variantách a s rozmanitými designovými prvky jsou proto samozřejmostí. Jistě se vám nestane, že by se vám žádná z dostupných možností nelíbila, že by vám žádný z moderních výrobků nevyhovoval. 

Jednoznačně silikon!

Jaké ochraně vašeho mobilního přístroje dáte přednost, závisí čistě na vašich preferencích. Každý může upřednostnit jiná kritéria. Nejčastěji záleží na tom, jestli chcete telefon ochránit co nejdůkladněji nebo zda dáte přednost určitému kompromisu. Chcete, aby byl váš iPhone v bezpečí, ale rádi byste ho také lehce ovládali? Pak si pořiďte silikonový kryt. Silikon je elastický a mimořádně flexibilní materiál, který na váš smartphone skvěle přilne. Kryt z tohoto materiálu na telefon velice snadno nasadíte a v případě potřeby opět sundáte. Díky takovéto ochraně se vašemu iPhonu nic nestane, ani když vám spadne na zem. Pokud si například zvolíte transparentní variantu silikonového krytu, poskytnete vašemu telefonu tu nejlepší možnou péči a přitom si budete moci nadále užívat jeho originální design. Máte-li obavy, zda vám takto chráněný mobil i nadále dobře padne do ruky, buďte v klidu!  

Nejprodávanější smartphony (4Q/2020)

FirmaZemě původuProdané kusy (v milionech)
SAMSUNGJ. Korea80,6
HUAWEIČína51,7
XIAOMIČína44,2
APPLEUSA40,6
OPPOČína29,8

 

Nejoblíbenější materiály na výrobu krytů

Že jsou smartphony od Applu čtvrté nejprodávanější na světě, to jste možná netušili. Co vás však pravděpodobně nepřekvapí je fakt, že zákazníci Applu patří k nejvěrnějším a na rozdíl od uživatelů jiných značek si pořizují nové modely iPhonů s naprostou samozřejmostí. Zkrátka si koupí nový telefon aniž by příliš uvažovali o tom, že dají přednost konkurenci. Pokud jde o kryty, tam už to pochopitelně tak jednoznačné není a každý si jednoduše zvolí variantu, která mu z nějakého důvodu nejlépe vyhovuje. A jaké jsou nejoblíbenější materiály, ze kterých se kryty vyrábějí? Lidé si nejčastěji kupují ochranu mobilu ze silikonu, z termoplastického polyuretanu, z tvrzeného plastu nebo z gumy. 

Rozumná investice

Ať už si nakonec zvolíte kryt gumový či silikonový nebo dáte přednost nějaké jiné ochraně vašeho mobilního přístroje, jedno je jisté. Vždy je lepší jakákoli ochrana než žádná. iPhone není přístroj, který byste sehnali za pár stokorun. S ohledem na jeho pořizovací náklady je rozhodně lepší utratit něco málo navíc a mít více méně klid, než být později nucen investovat nesrovnatelně vyšší částku do opravy nebo dokonce do zcela nového mobilu!

Jste skalní fanoušek Applu? Nebo jste si telefon s „nakousnutým jablkem“ pořídili vůbec poprvé?

Ivo Bauer