Chcete vědět, proč se nabídka erotických služeb zkvalitňuje? Důvody jsou v zásadě tři

Chcete vědět, proč se nabídka erotických služeb zkvalitňuje? Důvody jsou v zásadě tři

Takřka celosvětová karanténa naprosto zásadně otřásla celým segmentem turistického průmyslu a to včetně toho, který známe pod názvem  nabídka erotických služeb. Část se přesunula na internet, kde se zabydlela a rozšířila už tak bohaté servery s erotikou. Když se aktuálně pandemická opatření zjemnila až vymizela, logicky se vrací i obchod s láskou. Ceny jsou relativně nízko, protože trh znovu hledá klientelu a znovu obsazuje uvolněná místa. Ve hře je i dobré jméno podniků, které koronavirovou krizi přežily a opětovně se snaží získat stálou klientelu. To bez vysoké kvality prostě nejde. Je nutno držet standard nebo ho dokonce posunou na vyšší úroveň, což je proces, který se aktuálně děje.

Nová krása

V rámci několikaletého výpadku se trochu obměnila nabídka dam. I ony potřebovaly během pandemie platit každoměsíční složenky a tak se velká část z nich přesunula do jiných pracovních odvětví, a část se už zpět do erotickéo byznysu nevrátila. Mezitím dospěly nové dívky, které obsazují uvolněná místa. Je třeba přiznat, že trh s živou erotikou se do původní síly zatím nedostal.  Některé destinace, zejména asijské, jsou stále pod tu více, tu méně přísnými regulačními opatřeními, což brzdí turistický průmysl včetně na něj navázaného byznysu s erotikou a sexem. Avšak situace je měsíc od měsíce lepší.

Návrat znalců

I přes nepříjemnou a komplikovanou situaci, která v posledních letech nastala, zůstává skupina turistů i místních, kteří se vracejí. Zapřísáhlí „staří mládenci“ různého věku si svou sexuální „samotu“ umí změnit na dospělácké radovánky. Předkoronoví pamětníci znající bývalou situaci by ovšem velmi nelibě reagovali na pokles kvality. To je další důvod, proč se není třeba obávat jejího poklesu.

Sexuální a erotické služby jsou vyžadovány během celé historie. Mění se jen forba a metody, jiné služby byly poskytovány ve starověkém Egyptě, jiné v městech Římské říše a jiné v současné Praze. Ta má v tomto ranku extrémně dobré jméno a české holky se ve světě staly synonymem kvality. Otestoval jsem nabídku erotických služeb v Praze a Paříži. Obě považuji za města lásky, Paříž je možná mediálně proslulejší. Praha nemá Pigalle a kabaret v Moulin Rouge. Francouzky jsou krásné, to nepopírám, ale na naše holky přece jen nemají. Trochu zkušeností s tím mám a zatím jsem od nás neodnesl žádnou negativní zkušenost. A doufám, že to tak zůstane, “ hodnotí situaci čtyřicetiletý Lumír B. z Ostravy, který si občas trochu erotické turistiky dopřeje.

Praha není Bangkok

„Například erotické show v Bangkoku je na můj vkus příliš prvoplánová. Třeba se to změnilo, už je to pár let, co jsem tam pořádal sexpedici,“ vzpomíná s pousmáním pan Lumír na jednu sexuální expedici do jihovýchodní Asie. „Kdybych to měl říct v jedné větě, tak nad Prahu není,“ uzavírá diskuzi.  Jeho zkušenosti potvrzují i zahraniční návštěvníci na uzavřených internetových fórech. Byť se stále ještě najde nabídka na ulici, tak opravdu kvalitní sex se odehrává v privátek, erotických masážních salonech či poskytnutých „eskortní službou“. 

Otevřenou otázkou zůstává, proč zrovna Česko si v čele s Prahou vybudovalo v nabídce erotických služeb tak vysoký kredit. Ve hře není jen příznivá cena, ale bezesporu i vzhled dívek a jejich „technické“ schopnosti a dovednosti. Určitě nepůjde o jeden samostatný důvod, ale celou kombinaci faktorů. Dobře prožitý sex je radostná chvíle na kterou se vzpomínat a  která se dá opakovat. A to je dobrá zpráva pro všechny zúčastněné. Pro poskytovatelky erotických služeb i jejich spokojené klienty, kteří touží ochutnat trochu něčeho nového a neznámého.

Ivo Bauer