ZMĚNA VZHLEDU | PINK | B&W | PUNK    STARÝ WEB

Reklamní agentura Praha, Plzeň, Sokolov - G2 studio s.r.o.

REFERENCE

Únikové hry Exit Door v Ostravě, skvělá volba pro stmelení kolektivu

Únikové hry v podobě Exit Door v Ostravě mohou být dokonalou volbou pro teambuilding již ucelených kolektivů i pro stmelení nových týmů. Noví členové se sice tolik neznají, ale budou mít možnost se právě poznat. Během pár chvil začne tým dokonale spolupracovat jako mávnutím kouzelného proutku. Společně budou řešit jednotlivé úkoly. I když se stále ještě přesně neví, kdo z členů týmu v čem vyniká, dostanou příležitost to zjistit. Dokážou se skvěle přenést přes prvotní problémy a uniknout z místnosti. To je fakt, který je dokáže velmi výrazně dokonale stmelit. Tím ale aktivita nekončí, neboť si bude o čem povídat.

Únikové hry

Únikovou hrou k sebevědomím týmů

Často se stává, že se v rámci pracovního týmu lidé necítí dobře a mají celkově nízké sebevědomí. V tomto případě může přijít na řadu právě úniková hra. Exit game je možné využít právě proto, aby se lidé dostali k sobě a přestali se cítit z týmu vyčleněni. Každý má totiž šanci uspět. Každému jde něco jiného. Využití nápovědy je možné u Escape game pro začátečníky. Jde o vysokou pravděpodobnost, že tým bude moci v rámci vzájemné pomoci úspěšně dokončit hru. Společně prožitá radost z pocitu vítězství dokáže stmelit i zdánlivé protihráče. Únikové hry v Ostravě dokáží zvýšit sebevědomí členů pracovního týmu a mají spoustu dalších pozitivních efektů, kterou dokáží přinést. Projevená schopnost řešit jednotlivé dílčí problémy pak může být následně využívána i při řešení mnoha běžných pracovních problémů a úkolů.

Exit Door v Ostravě je tou správnou volbou

Exit Door v Ostravě jsou dokonalým místem pro skvělý teambuilding. Únikové hry se časem také mění a nabízí vždy něco nového. Se zapojením logiky a důvtipu se můžete dostat společně do cíle. Můžete pak únikové hry v Ostravě zapojit jako aktivitu pravidelně, třeba jednou do měsíce. Skvěle se pobavíte a nikdy nebude nuda. Vždy vás bude čekat něco nového a zajímavého. Adrenalin vyplavený formou hry vede k vyššímu sebevědomí, překonání sebe sama a rozpustí mnohé napětí mezi členy v týmu. Ve volném čase se lidé stmelí a v práci pak budou časem působit jako jedna velká dobře fungující parta.

NOVINKY
Jsme na facebooku
Facebook

> DPH

Registrace k DPH dle osvědčení o registraci ze dne 8.1.2010. Výpis z OR, Krajský soud v Plzni, oddíl C, vložka 22454.
více >>

> Kniha Sklářské vzory

V současné době jsme začali pracovat na přípravě unikátního projektu - grafické přípravy historicky první knihy s 9.000 sklářskými vzory
více >>

> Soutěž Nejkrásnější česká kniha roku 2009


více >>